Zwalczanie myszy i szczurów

Usługi

Profesjonalna Firma Deratyzacyjna

Best Control to profesjonalna firma deratyzacyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się usuwaniem szczurów i zwalczaniem myszy, a także innych gryzoni i szkodników w obiektach produkcyjnych, handlowych, magazynowych oraz mieszkalnych, a także obiektach rekreacyjnych i sportowych. Działamy z najwyższą starannością, co przekłada się na wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo realizowanych działań deratyzacyjnych.

W zależności od skali problemu oraz preferencji Klienta usuwanie szczurów i zwalczanie myszy oraz innych gryzoni realizujemy przy pomocy metod mechanicznych lub chemicznych. Każdorazowo zwracamy szczególną uwagę na to, aby dobór metod walki z gryzoniami i szkodnikami w obiekcie był adekwatny do problemu i nie zagrażał innym zwierzętom, środowisku naturalnemu, ani użytkownikom obsługiwanych nieruchomości.

  • Deratyzacja metodami mechanicznymi: metody mechaniczne obejmują wszelkiego rodzaju pułapki, w tym możliwość bezpiecznego wyłapania gryzoni i ich wypuszczenia na wolność w miejscu nie zagrażającym siedliskom ludzkim, działalności produkcyjnej i rolnej.
  • Deratyzacja metodami chemicznymi: metody chemiczne obejmują stosowanie pestycydów oraz rodentycydów i utylizację martwych gryzoni. Po zakończonej deratyzacji możemy również zaoferować chemiczne środki prewencyjne, które będą skutecznie odstraszały gryzonie i przeciwdziałały ich gnieżdżeniu się w obiekcie.

Usuwanie szczurów i zwalczanie myszy – Warszawa, województwa mazowieckie, łódzkie i lubelskie

Usługi związane z deratyzacją świadczymy na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacji i instytucji. Zwalczanie myszy i usuwanie szczurów oraz innych gryzoni realizujemy w nieruchomościach niezależnie od kubatury i przeznaczenia. Działamy w sposób, który nie wpływa na normalne użytkowanie nieruchomości, jednocześnie każdorazowo starając się ograniczyć ewentualne niedogodności wynikające z prowadzonej deratyzacji.

Do współpracy z zakresu zwalczania myszy i szczurów, zwalczania karaluchów i pluskiew oraz zwalczania mrówek zapraszamy Klientów z terenu miasta Warszawa. Nasza firma dezynfekcyjna i deratyzacyjna działa również na terenie województw mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Zapewniamy kompleksowe działanie – od rozpoznania problemu, przez profesjonalną deratyzację wybraną metodą, aż po działania profilaktyczne, dzięki którym nie musicie się Państwo obawiać powrotu szkodników. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w trafnym zidentyfikowaniu problemu, który skutecznie rozwiążemy.