fbpx

Ozonowanie

Usługi

Ozonowanie mieszkań

Jakość powietrza w mieszkaniu ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego poleca się częste wietrzenie mieszkań, którego celem jest wymiana zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże. Niestety wietrzenie mieszkań coraz częściej okazuje się niewystarczające, a w skrajnych przypadkach może stanowić dodatkowe źródło zanieczyszczeń o bezpośrednim wpływie na zdrowie użytkowników pomieszczeń. Z tego powodu właściciele, użytkownicy oraz zarządcy nieruchomości mieszkalnych coraz częściej korzystają z usług regularnej dezynfekcji mieszkań. Odkażanie obiektów mieszkalnych ma na celu zmniejszenie ilości drobnoustrojów, bakterii i wirusów w pomieszczeniach, a przez to poprawę bezpieczeństwa i warunków bytowych w lokalach mieszkalnych.

Dezynfekcję mieszkań można przeprowadzić na wiele sposobów, wykorzystując w tym celu metody fizyczne i chemiczne. Jednym ze sposobów skutecznej dezynfekcji mieszkań jest ozonowanie.

Na czym polega ozonowanie mieszkań?

Ozonowanie mieszkań to forma dezynfekcji pomieszczeń polegająca na wykorzystaniu rekcji chemicznej ozonu. Ozon wchodzi w działanie ze związkami organicznymi o szkodliwym wpływie na ludzi organizm i je neutralizuje. W rezultacie ozonowanie pozwala usunąć z pomieszczeń pleśnie i grzyby wraz z ich zarodnikami, jak również drobnoustroje. Po prawidłowo wykonanym ozonowaniu powietrze w mieszkaniu jest wolne od bakterii, wirusów, pierwotniaków, roztoczy i alergenów. Dodatkowo ozonowanie mieszkań pozwala skutecznie wyeliminować przykre zapachy różnego pochodzenia, zarówno naturalne, jak i sztuczne. Ze względu na neutralizację przykrych zapachów ozonowanie bardzo często wykonuje się w mieszkaniach po zalaniu.

Ozonowanie mieszkań – Warszawa, województwa mazowieckie, łódzkie i lubelskie

Ozonowanie mieszkań przeprowadzamy na potrzeby klientów prywatnych, zarządców i właścicieli nieruchomości, a także jednostek administracji publicznej. Podejmujemy się ozonowania mieszkań niezależnie od ich metrażu. Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Warszawa, a także całego województwa mazowieckiego. Do współpracy zapraszamy również klientów z województwa łódzkiego i lubelskiego.

Ozonowanie mieszkań w sposób szczególny polecamy zarządcom nieruchomości, którym zależy na zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa przyszłym najemcom oferowanych lokali mieszkalnych. Do skorzystania z zalet regularnego ozonowania mieszkań zachęcamy także osoby borykające się z alergiami wziewnymi i osoby cierpiące na częste i nawracające choroby górnych dróg oddechowych.

Shopping Cart (0 items)