fbpx

Oprysk na komary

Usługi

Skuteczny oprysk na komary

Komary skutecznie uprzykrzają spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a ich ukąszenia coraz częściej stają się powodem nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Aby zmniejszyć ilość komarów w ogrodzie, czy na działce rekreacyjnej należy świadomie zabezpieczyć teren i ograniczyć potencjalne miejsca lęgowe owadów. Komary szczególnie preferują miejsca ciemne i wilgotne. Lęgną się w pobliżu oczek wodnych oraz innych zbiorników wodnych, dlatego na ich wzmożoną aktywność są szczególnie narażone działki zlokalizowane bezpośrednio nad stawami, jeziorami i rzekami. Jednym ze sposobów walki ze komarami są środki odstraszające. Jednak środki odstraszające nie ograniczają populacji owadów i nie zmniejszają ich aktywności w danym rejonie. To, co pozwala obniżyć liczbę owadów, czy wręcz wyeliminować całą ich populację w danym miejscu jest oprysk na komary.

Oprysk na komary możemy wykonać przy pomocy tradycyjnych metod oraz urządzeń dedykowanych do oprysku ręcznego lub przy pomocy zamgławiacza termicznego. Oprysk przy pomocy zamgławiacza termicznego pozwala w krótkim czasie pokryć znaczny areał potencjalnych lęgowisk i żerowisk komara, dlatego przynosi rezultaty nieporównywalnie lepsze do oprysku ręcznego. Wykonany przez doświadczoną i wykwalifikowaną firmę może zdziesiątkować populację komara, pozwalając nam na cieszenie się spokojnymi wieczorami na świeżym powietrzu.

Oprysk na komary – Warszawa, województwa mazowieckie, łódzkie i lubelskie

Oprysk na komary realizujemy na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Współpracujemy również z jednostkami administracji publicznej, wykonując opryski na komary w parkach miejskich, na placach zabaw, skwerach oraz innych terenach zielonych podlegających pod zarząd miasta.

Działamy na terenie miasta Warszawa, całego województwa mazowieckiego, a także województw łódzkiego i lubelskiego. Wyróżnia nas wysoka skuteczność działania, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa przeprowadzanych prac opryskowych. Dysponujemy preparatami umożliwiającymi skuteczny oprysk na komary niezależnie od stadium rozwoju owadów. Ze względów na najlepsze efekty oprysk na komary zalecamy wykonywać późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem, wówczas komary są najbardziej aktywne, co przekłada się na wysoką skuteczność podejmowanych działań.

Klientów zainteresowanych zleceniem skutecznego oprysku na komary zachęcamy do kontaktu. Oprysk możemy również wykonać w ramach działek ROD oraz innych nieruchomości o przeznaczeniu rekreacyjnym. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Shopping Cart (0 items)