Dezynsekcja

Usługi

Dezynsekcja – na czym to polega?

Pojawienie się karaczanów, pluskiew czy mrówek często przyprawia o dreszcze, jednak nie musi oznaczaj długiej i uciążliwej walki. Właściwie wykonana dezynsekcja przez doświadczonych techników najczęściej rozwiązuje problem już przy dwóch, trzech zabiegach.
W jaki sposób skutecznie pozbyć się insektów? Przede wszystkim dobierając odpowiednią metodę oraz właściwą substancję czynną. Dezynsekcja może przebiegać nieco inaczej jeśli jej obiektem są karaluchy, a inaczej jeśli chcemy pozbyć się z domu niechcianej pluskwy. Doboru metody dokonujemy na podstawie oględzin oraz przeprowadzonego wywiadu. To pozwala nam określić rodzaj przeciwnika, z jakim mamy się zmierzyć oraz skalę problemu. Do najpopularniejszych metod dezynsekcji, z których korzystamy na co dzień należą:

 • oprysk – bezpośrednie dostarczenie preparatu w miejscu występowania owadów, wykonywany preparatami o działaniu kontaktowo-żołądkowym
 • dezynsekcja żelowa – przynęta w formie żelu, owad spożywa lub wchodzi w bezpośredni kontakt z substancją
 • zamgławianie – polega na rozproszeniu mgły, dzięki unoszącym się w powietrzu cząstkom, preparat dociera do trudnodostępnych miejsc; wyróżniamy zamgławianie ULV polegające na rozproszeniu preparatu przy użyciu zimnej mgły oraz zamgławianie termiczne, podczas którego preparat rozprowadzany jest  w gorącej parze.
 • Wymrażanie – metoda fizyczna o natychmiastowym działaniu, odbywa się przez głębokie mrożenie przy użyciu suchego lodu.

Dezynsekcja – zakres usług

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz metodach pracy o potwierdzonej skuteczności. Stosujemy tylko bezpieczne preparaty poddane surowym normom dopuszczającym do użytku na terenie Unii Europejskiej. Naszych klientów zawsze informujemy o zalecanych środkach ostrożności przy użyciu pestycydów.
Podejmujemy następujące działania związane ze zwalczaniem insektów:

 • Dezynsekcja mieszkań
 • Dezynsekcja magazynów
 • Dezynsekcja środków transportu
 • Dezynsekcja obiektów produkcyjnych w tym produkcji spożywczej
 • Dezynsekcja na terenach otwartych
 • Dezynsekcja w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych
 • Dezynsekcja hoteli
 • Dezynsekcja obiektów użyteczności publicznej

Do najpopularniejszych usług należą:

Prowadzimy monitoring aktywności insektów, obejmujący działania profilaktyczne przy użyciu lamp owadobójczych i pułapek lepowych, kontrolę ich stanu oraz prowadzenie dokumentacji zgodnej z systemem HACCP lub IFS

Warszawa – Dezynsekcja karaluchy

Do współpracy w sposób szczególny zachęcamy klientów z terenu miasta Warszawa i województwa mazowieckiego, jak również województwa łódzkiego i lubelskiego. W odpowiedzi na Państwa potrzeby oferujemy skuteczne zwalczanie karalucha w przestrzeniach mieszkalnych, usługowych i użytkowych. Jednak tępienie karaluchów to nie jedyna usługa, jaką możemy zaoferować w ramach profesjonalnej dezynsekcji pomieszczeń. Zapewniamy skuteczne tępienie szkodliwych owadów oraz ich jaj i larw. Dezynfekcje przeprowadzamy zarówno ze względów sanitarnych, jak i gospodarczych. Współpracujemy z klientami prywatnymi i biznesowymi.