fbpx

Zwalczanie mrówek

Usługi

Zwalczanie mrówek

Mrówki nie są szczególnie niebezpieczne dla człowieka, jednak jak wszelkie inne owady w domu są gośćmi nieproszonymi, a ich obecność jest wysoce niepożądana. Dlatego wszędzie tam, gdzie podejrzewamy problem z mrówkami w domu lub lokalu usługowym warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy dezynsekcyjnej, która:

  • pomoże zwalczyć mrówki w domu,
  • zabezpieczy nieruchomość przed insektami z zewnątrz,
  • podpowie, jak uchronić się przed kolejną inwazją.

Szybka reakcja jest tutaj bardzo ważna, ponieważ obecność nawet jednego osobnika może oznaczać całą inwazję, a w efekcie szkody wyrządzone na mieniu oraz dyskomfort powodowany znajdowaniem insektów w miejscach takich, jak łóżko, szafa ubraniowa, dywan.

Zwalczanie mrówek pod wieloma względami przypomina walkę z innymi insektami. Doświadczona firma dezynsekcyjna korzysta w tym celu z metod mechanicznych i chemicznych, jednocześnie zwracając szczególną uwagę na zabezpieczenie nieruchomości przed insektami z zewnątrz oraz zapobieganie ich zasiedlaniu.

Zwalczanie mrówek przy użyciu metod mechanicznych obejmuje stosowanie różnego rodzaju pułapek lepowych, których zadaniem jest wyłapanie jak największej liczby osobników, a w efekcie zapobieganie ich dalszemu namnażaniu się w obiekcie.

Zwalczanie mrówek przy użyciu metod chemicznych obejmuje stosowanie preparatów sypkich, oprysk i zamgławianie. W metodach chemicznych stosuje się specjalistyczne preparaty owadobójcze, które mają być śmiercionośne dla mrówek, a zarazem bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Preparaty dobiera się adekwatnie do gatunku mrówek, dlatego bardzo ważna jest prawidłowa identyfikacja osobników już na etapie określania skali problemu.

Zwalczanie mrówek – Warszawa

Zwalczanie mrówek to jedna z naszych specjalności. Zajmujemy się także zwalczaniem myszy i szczurów ora zwalczaniem karaluchów i pluskiew. Jako profesjonalna i doświadczona firma dezynsekcyjna od lat z sukcesami zwalczamy mrówki w nieruchomościach mieszkalnych, rekreacyjnych i użytkowych. W swojej pracy stosujemy metody mechaniczne i chemiczne, dzięki czemu działamy szybko i skutecznie. Jednocześnie naszym Klientom podpowiadamy jak zabezpieczyć nieruchomość przed mrówkami w przyszłości oraz jakie stosować środki zapobiegające ich zasiedleniu.

Usługi związane ze zwalczaniem mrówek świadczymy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy również z organizacjami, instytucjami i organami administracji lokalnej. Obsługujemy nieruchomości zlokalizowane na terenie miasta Warszawa i województwa mazowieckiego, jak również obiekty zlokalizowane na terenie województw łódzkiego i lubelskiego. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z pomocy w zakresie walki z mrówkami zachęcamy do kontaktu.

Shopping Cart (0 items)