fbpx

Zwalczanie myszy i szczurów

Usługi

Zwalczanie myszy i szczurów

Na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się zwalczaniem szczurów i zwalczaniem myszy, a także innych gryzoni i szkodników w obiektach produkcyjnych, handlowych, magazynowych oraz w domach i mieszkaniach prywatnych.

Działamy z najwyższą starannością, co przekłada się na wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo realizowanych działań deratyzacyjnych.

W zależności od skali problemu oraz preferencji Klienta usuwanie szczurów i  myszy oraz innych gryzoni realizujemy przy pomocy metod mechanicznych lub chemicznych. Każdorazowo zwracamy szczególną uwagę na to, aby dobór metod walki z gryzoniami i szkodnikami w obiekcie był adekwatny do problemu i nie zagrażał innym zwierzętom, środowisku naturalnemu, ani użytkownikom obsługiwanych nieruchomości.

  • Deratyzacja metodami mechanicznymi: metody mechaniczne obejmują wszelkiego rodzaju pułapki, w tym możliwość bezpiecznego wyłapania gryzoni i ich wypuszczenia na wolność w miejscu nie zagrażającym siedliskom ludzkim, działalności produkcyjnej i rolnej.
  • Deratyzacja metodami chemicznymi: metody chemiczne obejmują stosowanie pestycydów oraz rodentycydów w postaci past, kostek ziarna czy granulatu oraz utylizację martwych gryzoni. Po zakończonej deratyzacji możemy również zaoferować chemiczne środki prewencyjne, które będą skutecznie odstraszały gryzonie i przeciwdziałały ich gnieżdżeniu się w obiekcie.

Usuwanie szczurów i zwalczanie myszy – Warszawa, województwa mazowieckie, łódzkie i lubelskie

Usługi związane z deratyzacją świadczymy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacji i instytucji. Zwalczanie szczurów i usuwanie myszy oraz innych gryzoni realizujemy w nieruchomościach niezależnie od kubatury i przeznaczenia. Działamy w sposób, który nie wpływa na normalne użytkowanie nieruchomości, jednocześnie każdorazowo starając się ograniczyć ewentualne niedogodności wynikające z prowadzonej deratyzacji. Jeżeli jest taka potrzeba, pracujemy w nocy lub w weekend , tak aby nie zakłócić pracy zakładu oraz nie przerywać ciągłości produkcji.

szcz1

 

Do współpracy z zakresu zwalczania myszy i szczurów, zwalczania karaluchów i pluskiew oraz zwalczania mrówek zapraszamy Klientów z terenu miast Białobrzegi, Błonie, Brwinów, Czosnów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Jabłonna, Janki, Józefów, Kałuszyn, Kampinos, Karczew, Klaudyn, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Leszno, Lesznowola, Łomianki, Magdalenka, Maków Mazowiecki, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Modlin, Mszczonów, Nadarzyn, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Płońsk, Pruszków, Radzymin, Raszyn, Rawa Mazowiecka, Serock, Sulejówek, Tarczyn, Tłuszcz, Truskaw, Warka, Węgrów, Wiązowna, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zakroczym, Zielonka, Żabia Wola, Zegrze, Żyrardów

Nasza firma dezynfekcyjna i deratyzacyjna działa również na terenie województw mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Zapewniamy kompleksowe działanie – od rozpoznania problemu, przez profesjonalną deratyzację wybraną metodą, aż po działania profilaktyczne, dzięki którym nie musicie się Państwo obawiać powrotu szkodników. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w trafnym zidentyfikowaniu problemu, który skutecznie rozwiążemy.

Best Control to profesjonalna firma deratyzacyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Do współpracy z zakresu zwalczania myszy i szczurówzwalczania karaluchów i pluskiew oraz zwalczania mrówek zapraszamy Klientów z terenu miast Białobrzegi, Błonie, Brwinów, Czosnów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Jabłonna, Janki, Józefów, Kałuszyn, Kampinos, Karczew, Klaudyn, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Leszno, Lesznowola, Łomianki, Magdalenka, Maków Mazowiecki, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Modlin, Mszczonów, Nadarzyn, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Płońsk, Pruszków, Radzymin, Raszyn, Rawa Mazowiecka, Serock, Sulejówek, Tarczyn, Tłuszcz, Truskaw, Warka, Węgrów, Wiązowna, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zakroczym, Zielonka, Żabia Wola, Zegrze, Żyrardów

Zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej lub aby zamówić deratyzację

Zadzwoń lub napisz aby zamówić odpluskwianie Warszawa pruszków piaseczno grójec tarczyn mińsk
Shopping Cart (0 items)