free web templates


Specjaliści usług DDD

O NAS
USŁUGI
Kwalifikacje
Kontakt

Usuwanie pluskiew, zwalczanie karaluchów – skuteczna dezynsekcja

Usuwanie pluskiew i karaluchów to zadanie z zakresu dezynsekcji pomieszczeń, którego celem jest zwalczanie insektów i zapobieganie ich ponownemu namnażaniu się. Skuteczna prewencja jest w tym przypadku kluczowa i niezbędna dla bezpieczeństwa użytkowników pomieszczeń, którzy ze względów zdrowotnych nie powinni mieszkać i pracować w obiektach, w których występują insekty.

Zwalczanie pluskwy to zadanie trudne i wymagające odpowiednich metod pracy. W praktyce domowe sposoby na pluskwy okazują się nieskuteczne i niezbędnym jest skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy dezynsekcyjnej. Podobnie wygląda sprawa w przypadku karalucha. Skuteczne zwalczanie karaluchów wymaga dostępu do określonych narzędzi i środków chemicznych, a jednocześnie wiedzy i doświadczenia ułatwiającego szybką i skuteczną identyfikację kryjówek owada.

Zwalczanie karaluchów, pluskwy oraz innych insektów przeprowadza się przy pomocy metod mechanicznych i chemicznych. Ze względu na specyfikę zwalczanego insekta metody mechaniczne i chemiczne na ogół stosuje się równolegle, jednocześnie wdrażając środki prewencyjne, których zadaniem jest ograniczenie dostępu insektów z zewnątrz do nieruchomości – uszczelnienie obiektu jest szczególnie ważne w przypadku nieruchomości, które borykają się z pluskwami lub karaluchami napływającymi z najbliższego otoczenia.

  • Metody mechaniczne przeciwko pluskwom i karaluchom zakładają stosowanie różnego rodzaju pułapek lepowych, dzięki którym można skutecznie ograniczyć liczbę insekta i przeciwdziałać jego rozmnażaniu się.
  • Metody chemiczne przeciwko pluskwom i karaluchom zakładają stosowanie oprysków i zamgławiania. Do oprysków i zamgławiania wykorzystuje się substancje chemiczne, które są śmiercionośne dla insekta, a jednocześnie nieszkodliwe dla człowieka i zwierząt domowych.

Zwalczanie pluskwy i karaluchów – Warszawa, województwa mazowieckie, łódzkie i lubelskie

Best Control od lat z sukcesami zwalcza pluskwy i karaluchy w obiektach mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych. W swojej pracy korzystamy z metod mechanicznych i chemicznych, które każdorazowo dobieramy adekwatnie do skali problemu oraz jego źródła. W przypadku obiektów narażonych na inwazję insekta z zewnątrz dodatkowo stosujemy metody, których celem jest uszczelnienie obiektu i uniemożliwienie populacji z zewnątrz dostanie się do środka.

Współpracujemy z klientami prywatnymi i biznesowymi, a także organizacjami i instytucjami. Usługi związane z dezynsekcją pomieszczeń świadczymy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Obsługujemy również nieruchomości na terenie województwa łódzkiego i lubelskiego. Klientów zainteresowanych współpracą z nasza firmą zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas
Dane kontaktowe

Ernest Baniewicz

tel. +48 663 129 293
email: kontakt@bestcontrol.com.pl

Znajdź nas na facebooku

f/bestcontrol